Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszej strony www.
Jeœli nie chcą Państwo aby pliki cookies były zapisywane na dysku prosimy zmienić ustawienia przeglądarki.
» Strona główna
» Firma
» Oferta
» Kontakt
» Mapa strony
» Państwa komentarz
Firma Miela posiada wdrożony System Zarządzania Jakością i otrzymała certyfikat ISO 9001:2008. ... więcej »Plastikowe nakrętki, zakrętki, nasadki, wieczka, denka, dozowniki, zatyczki, zamknięcia, opakowania, pojemniki, pudełka, słoiczki, przedmioty, gadżety reklamowe, haczyki, drobne elementy z plastiku, wyroby
z tworzyw sztucznych ... więcej »
FIRMA » O nas...Firma MIELA rozpoczęła działalność w roku 1992 i od tego czasu specjalizuje się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (PP, PE, itp.), głównie zamknięć i opakowań.

Początkowo dostarczaliśmy nasze wyroby Odbiorcom z Krakowa i okolic. Obecnie naszymi Klientami są zarówno Firmy polskie jak i zagraniczne, dla których oferujemy bogaty asortyment produktów.

Staramy się w pełni spełniać oczekiwania naszych Odbiorców poprzez wytwarzanie najwyższej jakości produktów oraz indywidualny dobór oferty zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Każde przedsięwzięcie realizujemy kompleksowo od przygotowania projektu, matrycy, produkcję w technologii wtrysku, aż do otrzymania finalnych produktów.
Mamy możliwość zastrzeżenia wybranego przez Państwa wzoru na wyłączność.« POWRÓT
Miela
Ul. Batalionu Skała AK 2A/18
31-273 Kraków
Polska
Zakład produkcyjny
Ul. Pysocice 7
31-999 Kraków
Polska ... więcej »
DDM © MIELA 2021 | Wszystkie prawa zastrzeżone